SSL Sertifika Hizmeti

SSL sertifika hizmetimiz ile siteniz içindeki veri trafiğini şifreleyin, ziyaretçilerinize güvenli bir gezinti sağlayın. SEO açısından arama motorları tarafından yüksek öneme sahip SSL sertifikasına Yetkin Hosting ile en uygun fiyata sahip olun.

Comodo PositiveSSL

$ 9

Yıllık

  • 10,000$ Sigorta
  • Belge Gerektirmez
  • 5 Dakikada Aktivasyon
  • Mobil Uyumlu

GeoTrust QuickSSL Premium

$ 49

Yıllık

  • 500,000$ Sigorta
  • Belge Gerektirmez
  • 5 Dakikada Aktivasyon
  • Mobil Uyumlu

Web sitemizden almış olduğunuz hosting paketlerinde alan adınızı https olarak yönlendirdiğinizde sizlere sunduğumuz otomatik olarak gelen ücretsiz ssl sertifikanızı görebilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

SSL Sertifikası iki nokta arasındaki veri aktarımını şifreleyerek güvenli iletişim sağlar.

SSL sertifikası siparişinizin ödemesi tamamlandığında kısa süre içinde SSL hizmetiniz aktif olacaktır. Müşteri panelinizden  CSR Kodu üreterek SSL sertifikası kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

SSL sertifikasını tarafımızdan almanız web sitelerinizi tarafımıza taşımanızı gerektirmez. Bizden bağımsız bir firmada ki web siteniz için, SSL hizmeti alabilirsiniz.

SSL sertifika kurulumu Cpanel, Plesk gibi panellere sorunsuz şekilde yapılabilir.

SSL Sertifika hizmeti ödeme onayı ardından en kısa sürede aktif edilecektir.

En Ucuz SSL Sertifikaları

Siz müşterilerimizi kaliteli hizmeti en uygun fiyata sağlamak için buradayız.

yh
yh
Arama Motorları Tarafından Güvenilir Alan

SEO açısından önemli bir faktör olan SSL sertifikası arama motorlarının sitenize güvenini arttıracak ve üst sıralara daha hızlı ulaşmanızı yardımcı olacaktır.

yh
Sakin olun. İşlem Sandığınızdan Daha Basit.

SSL sertifika hizmetiniz onaylandığı taktirde müşteri panelinizdeki alana CSR kodunu girerek CRT kodunuza sahip olabilirsiniz..

shared-7

Dünya standartlarında SSL Sertifikaları

En yaygın kullanılan aktif SSL sertifikalarına sahip olun.

shared-8

Yüksek Güvenlik

İki nokta arası güçlü şifreleme ile veri iletişiminiz güvende.

shared-9

Güvenlik Odaklı

Siz ve Ziyaretçilerinizin güvenliğine SSL sertifikası ile odaklanın.

%99.9 Tarayıcı Uyumluluğu

Ziyaretçilerinizin bir sorunla karşı karşıya kalmaması için SSL sertifikaları %99.9 tarayıcı uyumluluğuna sahiptir.

: 18.97476

Fiyatlarımız KDV hariçtir.

VEDA !

2014 yılından bu yana sizlere hizmet veren Yetkin Hosting olarak, artık hizmetlerimizi sonlandırmak zorunda kaldığımızı bildirmek istiyoruz. Yetkin Hosting ile hayatımızın bir parçası haline gelen müşterilerimizle ayrılık vakti geldi. 1 Mayıs 2023 tarihi itibariyle faaliyetlerimize son veriyoruz. Bu tarihe kadar tüm müşterilerimizin verilerini yedeklemelerini ve başka bir sunucuya taşımalarını rica ediyoruz.

Bu kararımız, son derece zorlu bir sürecin ardından alınmıştır. Birçok faktör göz önüne alındığında, artık işimizi sürdürmenin mümkün olmadığına karar verdik. Bu nedenle, tüm hizmetlerimizi kapatmak zorunda kaldık.

Sizlere verdiğimiz hizmetlerden dolayı çok mutluyuz ve bizi tercih ettiğiniz için minnettarız. Mevcut müşterilerimiz için en büyük önceliğimiz, maduriyet oluşmaması adına sunucularınızda bulunan tüm verilerinizi kaybetmeden taşıma yapabilmenizdir. Bu nedenle sizlere yaklaşık 1 aydan uzun bir süre gibi bir zaman dilimi sunuyoruz. Lütfen 1 Mayıs tarihine kadar tüm verilerinizi yedekleyin ve başka bir sunucuya taşıyın.

Bu süreçte bize göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermek bizim için büyük bir zevk ve onurdu. Bu kararı almak kolay olmadı, ancak müşterilerimizin hayal kırıklığına uğramasını önlemek adına doğru olanı yapmamız gerektiğini biliyoruz. Sorularınız veya endişeleriniz için müşteri destek ekibimiz her zaman sizin için hazır olacaktır. Size gösterdiğiniz anlayış ve sabrınız için teşekkür ederiz.

Yetkin Hosting olarak sizle vedalaşırken, sizi ve işletmelerinizi unutmayacağımızı bilmenizi istiyor ve gelecekteki projelerinizde başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla,

Yetkin Hosting