Reseller Hosting Kiralama

Limitsiz alt özellikler ile bayi düzeyinde hazırlanmış paketler. Size en uygun paketi seçebilirsiniz.

Ödeme Periyodu

 • Disk Alanı
 • Aylık Trafik
 • E-Posta
 • Veri Tabanı
 • FTP Hesabı
 • Barındırma Sayısı
 • Lokasyon

Ekonomik

$ 6.49

AYLIK

$ 38.94

6 AYLIK

$ 77.88

12 AYLIK
 • 20 GB
 • 100 GB
 • LİMİTSİZ
 • LİMİTSİZ
 • LİMİTSİZ
 • 10 Adet
 • Avrupa DC

Profesyonel

$ 17.90

AYLIK

$ 107.40

6 AYLIK

$ 214.80

12 AYLIK
 • LİMİTSİZ
 • LİMİTSİZ
 • LİMİTSİZ
 • LİMİTSİZ
 • LİMİTSİZ
 • 100 Adet
 • Avrupa DC

Reseller bayi hosting paketlerimiz birden çok alan adını bir hosting’te barındırmak isteyen müşterilerimiz içindir.
Bireysel olarak tek web sitesi açmayı düşünüyorsanız hosting paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bizim sunucularımızdan faydalanarak birden çok Alan Adını bir Hosting\’de barındırabilirsiniz. Dilerseniz kişisel dilerseniz ticari amaçlı Bayi Hosting\’den yararlanabilirsiniz.

Satın alma işleminin ardından size gönderilen bilgiler eşliğinde kontrol panelinize erişerek. eposta hesaplarınızı oluşturabilir , veritabanı yönetebilir ,ftp şifresi değiştirebilir,yeni Alan Adları ekleyebilir,yedekleme yapabilirsiniz.

Gerekli bilgileri teknik kadromuza sağladığınız taktirde tüm veriler yeni sunucunuza aktarılacaktır.

Yetkin Hosting müşteri memnuniyeti açısından haftalık yedeklemeler ile dosyalarınızı korur. Dilediğiniz zaman kendi özel yedeklerinizi oluşturabilirsiniz.

Yetkin Hosting destek talep sistemi kullanarak Bayi Hosting üzerindeki problemi Yetkin Hosting teknik personeline bildirebilirsiniz. Problemlerin çözümü 24 – 72 saati bulabilmektedir.

Hosting kiralama işlemini tamamlayıp, ödemenizin onaylandığı zamanı takiben en geç 20 dakika içinde hizmetiniz aktif edilir.

Bayi Hostingden Daha Fazlası

Türkçe cPanel kontrol paneli, LiteSpeed Web Server, haftalık ücretsiz yedekleme hizmetinizle beraber sağlanan ücretsiz ekstra servislerdir.

yh
yh
Yüksek hızlı kaynaklar

Yetkin Hosting Sunucuları, yeni nesil intel E3 ve E5 sunuculardan oluşan CloudLinux platformlarda, SAS stroge sistemlerde barınlırılmaktadır.

yh
Sakin olun. Verileriniz yüksek güvenlikli veri sunucularında barınıyor.

Depolanan verilerin, herhangi bir nedenle zarar görmesi, kurumların çalışma süreçlerinde ciddi zararlara yol açabilmektedir. Bu yüzden verileriniz  Raid 3 yapısıyla korunmaktadır.

shared-3

Anti DDoS PRO

DDos Havuzundan sağlanan koruma ile Dış tedtitlere karşı güvendesiniz.

shared-4

Güvenlik Duvarı

Size en güvenilir hizmeti vermek amacıyla güvenlik duvarımız sitenizdeki girişleri çıkışları analiz eder.

shared-5

Tehdit Yönetimi

Alanında uzman teknik ekibimiz özel yapılandırılmış Güvenlik duvarımızdan gelen bilgileri analiz ederek size özel optimizasyonlar sağlar.

mail
Özel mesajlarınız hiç olmadığı kadar güvende.

spam, virüs, phishing ve malware saldırılarına karşı donanımsal ve yazılımsal katmanlarda özel güvenlik sağlıyoruz.

shared-7

Güncel DNS karalistesi

Her gün güncellenen zararlı DNS listemiz ile koruma altındasınız.

shared-8

Kısıtlı İp adresleri

Zararlı ip adreslerinin posta sunucunuza erişimini kısıtlıyoruz.

shared-9

Kademeli Filtreleme

Sunucuya gelen mesajlar özel filtre yazılımımız tarafından taranıp haftalık loglar halinde ilgili departmana iletilir zararlı bulunan içerikler size ulaşmadan spam kutunuza düşer veya silinir.

yh
Yedek ve CPU

Önemli verileriniz haftalık olarak yedeklenir dilediğiniz zaman geri dönebilirsiniz. %99.9 Uptime garantisi veriyoruz. Anlık Yoğun Ziyaretçi Trafiğiniz paylaşımlı sunucu kaynaklarımızda anlık olarak max %25 CPU olarak faydalanabilmektedir.

YH

: 18.97476

Fiyatlarımız KDV hariçtir.

VEDA !

2014 yılından bu yana sizlere hizmet veren Yetkin Hosting olarak, artık hizmetlerimizi sonlandırmak zorunda kaldığımızı bildirmek istiyoruz. Yetkin Hosting ile hayatımızın bir parçası haline gelen müşterilerimizle ayrılık vakti geldi. 1 Mayıs 2023 tarihi itibariyle faaliyetlerimize son veriyoruz. Bu tarihe kadar tüm müşterilerimizin verilerini yedeklemelerini ve başka bir sunucuya taşımalarını rica ediyoruz.

Bu kararımız, son derece zorlu bir sürecin ardından alınmıştır. Birçok faktör göz önüne alındığında, artık işimizi sürdürmenin mümkün olmadığına karar verdik. Bu nedenle, tüm hizmetlerimizi kapatmak zorunda kaldık.

Sizlere verdiğimiz hizmetlerden dolayı çok mutluyuz ve bizi tercih ettiğiniz için minnettarız. Mevcut müşterilerimiz için en büyük önceliğimiz, maduriyet oluşmaması adına sunucularınızda bulunan tüm verilerinizi kaybetmeden taşıma yapabilmenizdir. Bu nedenle sizlere yaklaşık 1 aydan uzun bir süre gibi bir zaman dilimi sunuyoruz. Lütfen 1 Mayıs tarihine kadar tüm verilerinizi yedekleyin ve başka bir sunucuya taşıyın.

Bu süreçte bize göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermek bizim için büyük bir zevk ve onurdu. Bu kararı almak kolay olmadı, ancak müşterilerimizin hayal kırıklığına uğramasını önlemek adına doğru olanı yapmamız gerektiğini biliyoruz. Sorularınız veya endişeleriniz için müşteri destek ekibimiz her zaman sizin için hazır olacaktır. Size gösterdiğiniz anlayış ve sabrınız için teşekkür ederiz.

Yetkin Hosting olarak sizle vedalaşırken, sizi ve işletmelerinizi unutmayacağımızı bilmenizi istiyor ve gelecekteki projelerinizde başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla,

Yetkin Hosting