YH

logo-who


Yetkin Hosting Türkiye’de VDS, alan adı, web hosting, sanal sunucu, fiziksel sunucu ve servis sağlayıcılığı hizmeti veren bir DotNet Bilişim ve İnternet Hizmetleri iştirakidir.

Yetkin Hosting 2013 yılında kurulmuş olup gerekli arge araştırma planlama aşamalarını geçtikten sonra 2014 yılında sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır. Firma merkezimiz İstanbul’dur. Yalova ve Edirne’de yazılım ofislerimiz mevcuttur. Alanında uzman personel ve yöneticiler ile kısa zamanda yüksek müşteri kitlesine sahip olmuştur. Misyonumuz; Yurtiçi ve yurtdışında servis sağlayıcı alanındaki lider firmalardan biri olmak, her müşterisini “en değerli” müşterisiymiş gibi değerlendirerek, ihtiyaçlara yönelik en kaliteli hizmeti sağlamaktır. Vizyonumuz; Sürekli hızlanarak gelişen internet teknolojileri dünyasında, yeniliklere mümkün olan en hızlı şekilde adapte olarak, hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

YETKİN HOSTİNG NELER SUNAR?

Alan Adı Hizmetleri : Domain kayıt işlemlerinizi anında gerçekleştiriyoruz. Ayrıca müşteri panelimizde; DNS yönetimi, nameserver yönetimi, whois bilgi güncelleme, alanadı kilidi aktif/pasif etme ve otomatik yenileme yapabileceğizi dinamik bir panel sunuyoruz.

Hosting Çözümleri : Linux hosting hizmetimiz ile sitelerinizi barındırıyoruz. Paylaşımlı hosting sunucularımız; yüksek çekirdek kapasitesine, SAS disk teknolojisine ve 1 gbps paylaşımlı hat hızına sahiptir. Hosting ve Bayi hosting hizmetimizde cPanel konrol paneli ile sadelik ve işlevselliği sunuyoruz.

Sunucu Çözümleri : Avrupa ve Türkiye\’de kendimize ait kabinlerde bulunan sunucularımız performans odaklıdır. Zira sunucularımızda kullandığımız disk teknolojilerimiz NVMe SSD, ram teknolojisi ECC ve tüm CPU’larımız benchmark sıralamasında dünyada en performanslı 7 işlemci arasındadır. Suncularımız 7/24 sistemler ile izlenmektedir. Olası bir atakta tarafımıza anında bildirim yapılarak müdahale etmekteyiz.

Lisans Çözümleri : cPanel ve Plesk sürümlerini en avantajı fiyatlardan sunuyoruz. Lisanslarımız DC tabanına kayıtlıdır. Anında hizmetiniz aktif edilmektedir.

0212 909 YTKN

0212 909 9856

İsmetpaşa Mah. Sakarya 2. Sk. No:7/6 Merkez / YALOVA

Yer sağlayıcı bildirimimiz. Sorgu: tib.gov.tr

DotNet Bilişim ve İnternet Hizmetleri

Vergi Dairesi: Yalova  Vergi No: 73066082754‬

Faaliyet Kodu: 620101

: 18.63271

Fiyatlarımız KDV hariçtir.