YH

logo-who


Yetkin Hosting Türkiye’de VDS, alan adı, web hosting, sanal sunucu, fiziksel sunucu ve servis sağlayıcılığı hizmeti veren bir DotNet Bilişim ve İnternet Hizmetleri iştirakidir.

Yetkin Hosting 2013 yılında kurulmuş olup gerekli arge araştırma planlama aşamalarını geçtikten sonra 2014 yılında sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır. Firma merkezimiz İstanbul’dur. Yalova ve Edirne’de yazılım ofislerimiz mevcuttur. Alanında uzman personel ve yöneticiler ile kısa zamanda yüksek müşteri kitlesine sahip olmuştur. Misyonumuz; Yurtiçi ve yurtdışında servis sağlayıcı alanındaki lider firmalardan biri olmak, her müşterisini “en değerli” müşterisiymiş gibi değerlendirerek, ihtiyaçlara yönelik en kaliteli hizmeti sağlamaktır. Vizyonumuz; Sürekli hızlanarak gelişen internet teknolojileri dünyasında, yeniliklere mümkün olan en hızlı şekilde adapte olarak, hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

YETKİN HOSTİNG NELER SUNAR?

Alan Adı Hizmetleri : Domain kayıt işlemlerinizi anında gerçekleştiriyoruz. Ayrıca müşteri panelimizde; DNS yönetimi, nameserver yönetimi, whois bilgi güncelleme, alanadı kilidi aktif/pasif etme ve otomatik yenileme yapabileceğizi dinamik bir panel sunuyoruz.

Hosting Çözümleri : Linux hosting hizmetimiz ile sitelerinizi barındırıyoruz. Paylaşımlı hosting sunucularımız; yüksek çekirdek kapasitesine, SAS disk teknolojisine ve 1 gbps paylaşımlı hat hızına sahiptir. Hosting ve Bayi hosting hizmetimizde cPanel konrol paneli ile sadelik ve işlevselliği sunuyoruz.

Sunucu Çözümleri : Avrupa ve Türkiye\’de kendimize ait kabinlerde bulunan sunucularımız performans odaklıdır. Zira sunucularımızda kullandığımız disk teknolojilerimiz NVMe SSD, ram teknolojisi ECC ve tüm CPU’larımız benchmark sıralamasında dünyada en performanslı 7 işlemci arasındadır. Suncularımız 7/24 sistemler ile izlenmektedir. Olası bir atakta tarafımıza anında bildirim yapılarak müdahale etmekteyiz.

Lisans Çözümleri : cPanel ve Plesk sürümlerini en avantajı fiyatlardan sunuyoruz. Lisanslarımız DC tabanına kayıtlıdır. Anında hizmetiniz aktif edilmektedir.

0212 909 YTKN

0212 909 9856

İsmetpaşa Mah. Sakarya 2. Sk. No:7/6 Merkez / YALOVA

Yer sağlayıcı bildirimimiz. Sorgu: tib.gov.tr

DotNet Bilişim ve İnternet Hizmetleri

Vergi Dairesi: Yalova  Vergi No: 73066082754‬

Faaliyet Kodu: 620101

: 18.97476

Fiyatlarımız KDV hariçtir.

VEDA !

2014 yılından bu yana sizlere hizmet veren Yetkin Hosting olarak, artık hizmetlerimizi sonlandırmak zorunda kaldığımızı bildirmek istiyoruz. Yetkin Hosting ile hayatımızın bir parçası haline gelen müşterilerimizle ayrılık vakti geldi. 1 Mayıs 2023 tarihi itibariyle faaliyetlerimize son veriyoruz. Bu tarihe kadar tüm müşterilerimizin verilerini yedeklemelerini ve başka bir sunucuya taşımalarını rica ediyoruz.

Bu kararımız, son derece zorlu bir sürecin ardından alınmıştır. Birçok faktör göz önüne alındığında, artık işimizi sürdürmenin mümkün olmadığına karar verdik. Bu nedenle, tüm hizmetlerimizi kapatmak zorunda kaldık.

Sizlere verdiğimiz hizmetlerden dolayı çok mutluyuz ve bizi tercih ettiğiniz için minnettarız. Mevcut müşterilerimiz için en büyük önceliğimiz, maduriyet oluşmaması adına sunucularınızda bulunan tüm verilerinizi kaybetmeden taşıma yapabilmenizdir. Bu nedenle sizlere yaklaşık 1 aydan uzun bir süre gibi bir zaman dilimi sunuyoruz. Lütfen 1 Mayıs tarihine kadar tüm verilerinizi yedekleyin ve başka bir sunucuya taşıyın.

Bu süreçte bize göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermek bizim için büyük bir zevk ve onurdu. Bu kararı almak kolay olmadı, ancak müşterilerimizin hayal kırıklığına uğramasını önlemek adına doğru olanı yapmamız gerektiğini biliyoruz. Sorularınız veya endişeleriniz için müşteri destek ekibimiz her zaman sizin için hazır olacaktır. Size gösterdiğiniz anlayış ve sabrınız için teşekkür ederiz.

Yetkin Hosting olarak sizle vedalaşırken, sizi ve işletmelerinizi unutmayacağımızı bilmenizi istiyor ve gelecekteki projelerinizde başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla,

Yetkin Hosting