Dedicated Server Kiralama

Dedicated server; ağlarda, diğer ağ kullanıcılarının erişebileceği, kaynak kullanımına veya kaynak paylaşımına açık kaynakları üzerinde bulunduran bilgisayar birimidir. Fiziksel sunucu hizmetimizde avrupa lokasyonlu sunucularımız ile kaliteli performansla tanışın. Sunucularımız Avrupa’nın en iyisi OVH veri merkezinde bize ait kabinlerde barınmaktadır. Ücretsiz DDoS koruması, 1 Gbps network, ve limitsiz trafiğe sahiptir.

Sunucu 1

$ 66,49

AYLIK

 • Intel Xeon E3 1225v2  3.2 GHZ
 • 16 GB ECC RAM
 • 2 TB SATA
 • 250 Mbps Limitsiz Hat

Sunucu 2

$ 88,49

AYLIK

 • Intel Xeon E3 1225v2  3.2 GHZ
 • 32 GB ECC RAM
 • 2 TB SATA
 • 250 Mbps Limitsiz Hat

Sunucu 3

$ 121,49

AYLIK

 • Intel Xeon E5 1620 3.6 GHZ
 • 64 GB ECC RAM
 • 2 TB SATA
 • 250 Mbps Limitsiz Hat

Daha düşük bütçe ile orta ve alt seviye projelerinizde VDS sunucularımızı da düşünebilirsiniz.
Eğer hosting barındırma hizmeti vermeyi düşünüyor iseniz bayi reseller hosting paketlerimizi de inceleyebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet, hazır paketlerimiz dışında bir ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız ihtiyaçlarınıza yönelik fiziksel sunucu çözümleri üretebiliriz. Tek yapmanız gereken çağrı merkezimiz veya destek talebi üzerinden bize ulaşıp ihtiyacınızı anlatmak. İhtiyacınıza yönelik en performanslı sunucuyu sizlere sunuyor olacağız.

Sunucunuzu web sunucu, veri tabanı sunucusu, e-posta sunucusu, oyun sunucusu, stream(yayın) sunucusu veya kendinize ait programları 7/24 kesintisiz kullanabilirsiniz.

Sunucu üzerinde 1 Gbps hat bağlıdır(250Mbps garanti edilen).

Yetkin Hosting üzerinden alınan hiçbir hizmeti saldırı veya kötü niyetli kullanamazsınız. Kötü niyetli kullanım durumunda Yetkin Hosting yaptırım uygulama hakkına sahiptir(Sunucu kapatma, askıya alma).

Sunucu hizmetinizde 16 adet ip adresi kiralayabilirsiniz. Kiralama yapmadan önce ayrıntılı bilgi için Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmenizde fayda var.

Sunucunuz üzerinde sunucu taraflı sorun olması durumunda, tarafımıza müşteri paneliniz üzerinden destek talebi olarak iletebilirsiniz. Tarafınızca yapılmamış kurulum, yazılım veya programlara, kurulum aşamaları ve yapılan konfigürasyon  bilinmediği için destek sağlanmayacaktır.

: 19.09412

Fiyatlarımız KDV hariçtir.

VEDA !

2014 yılından bu yana sizlere hizmet veren Yetkin Hosting olarak, artık hizmetlerimizi sonlandırmak zorunda kaldığımızı bildirmek istiyoruz. Yetkin Hosting ile hayatımızın bir parçası haline gelen müşterilerimizle ayrılık vakti geldi. 1 Mayıs 2023 tarihi itibariyle faaliyetlerimize son veriyoruz. Bu tarihe kadar tüm müşterilerimizin verilerini yedeklemelerini ve başka bir sunucuya taşımalarını rica ediyoruz.

Bu kararımız, son derece zorlu bir sürecin ardından alınmıştır. Birçok faktör göz önüne alındığında, artık işimizi sürdürmenin mümkün olmadığına karar verdik. Bu nedenle, tüm hizmetlerimizi kapatmak zorunda kaldık.

Sizlere verdiğimiz hizmetlerden dolayı çok mutluyuz ve bizi tercih ettiğiniz için minnettarız. Mevcut müşterilerimiz için en büyük önceliğimiz, maduriyet oluşmaması adına sunucularınızda bulunan tüm verilerinizi kaybetmeden taşıma yapabilmenizdir. Bu nedenle sizlere yaklaşık 1 aydan uzun bir süre gibi bir zaman dilimi sunuyoruz. Lütfen 1 Mayıs tarihine kadar tüm verilerinizi yedekleyin ve başka bir sunucuya taşıyın.

Bu süreçte bize göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermek bizim için büyük bir zevk ve onurdu. Bu kararı almak kolay olmadı, ancak müşterilerimizin hayal kırıklığına uğramasını önlemek adına doğru olanı yapmamız gerektiğini biliyoruz. Sorularınız veya endişeleriniz için müşteri destek ekibimiz her zaman sizin için hazır olacaktır. Size gösterdiğiniz anlayış ve sabrınız için teşekkür ederiz.

Yetkin Hosting olarak sizle vedalaşırken, sizi ve işletmelerinizi unutmayacağımızı bilmenizi istiyor ve gelecekteki projelerinizde başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla,

Yetkin Hosting